CFH NetDania NetStation'ı sunuyor

CFH Clearing, canlı işlem için NetDania NetStation platformunu sunmaya başladığını açıklamaktan gurur duyuyor.

NetDania NetStation, dünyaca ünlü tablolama paketini sunar.

Sürükle-bırak ve İşlem tablosu işlevlerine sahip esnek ve özelleştirilebilir bir işlem arayüzüne sahiptir. İşlev, modülerlik ve kullanım kolaylığı bakımından rakipsizdir ve çalışma alanı özelleştirebilme imkanı kullanıcıların büyük beğenisini toplamaktadır.

NetStation yol haritası, gelişmiş çalışma uyarıları ve bulut tabanlı bir algoritmik işlem arayüzü içerir

Mevcut ProTrader veya WebTrader platformunuzda kullandığınız oturum açma kimlik bilgilerinin aynılarını kullanarak NetDania NetStation'da oturum açabileceksiniz. Eğer halihazırda CFH Clearing'de bir demo veya canlı hesabınız yoksa ve NetStation'ı denemek istiyorsanız, lütfen info@cfhclearing.com adresinden bizimle irtibata geçin veya buradan bir aranma talebi oluşturun.

NetStation Öne Çıkanlar

Pazar Derinliği

Pazar Derinliği

Sürükle ve Bırak

Sürükle ve Bırak

İşlem Tabloları

İşlem Tabloları

 

Lütfen dikkat:
NetStation bir Java Web Start çalıştırılabilir dosyasıdır. Platformu çalıştırmak için Java 1.5 veya üzeri sürüm gereklidir. Java from Orale en yeni sürümünü kurmanız tavsiye edilir

Sorumluluk Reddi:
Burada yer alan hiçbir bilgi, bir finansal enstrümanın satın alınması veya satılmasına veya herhangi bir yatırım yapılmasına yönelik bir teklif teşkil etmez. Marjlı para birimi işlemleri, finansal piyasalarda mevcut en riskli yatırım biçimlerinden biridir ve yalnızca ileri düzeyde bilgi ve deneyim sahibi bireyler ve kuruluşlar için uygundur. Herhangi bir hesabın kâr veya zarar edeceğine veya edeceğinin muhtemel olduğuna dair hiçbir beyanda bulunulmamaktadır ve CFH Clearing Limited ve grup şirketlerinden herhangi biri, buraya yer alan bilgilerin doğruluğu veya bu e-posta ve/veya eklerine dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanabilecek herhangi bir zarar ile ilgili olarak mesuliyet kabul etmez. Bu e-postada yer alan tüm ürünler ve hizmetler yalnızca bu ürünler ve hizmetlerin CFH Clearing Limited tarafından yasal olarak sunulduğu bölgelerde kullanımınıza sunulur. 


ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ВОЗМОЖНОСТИ CFH MOBILE

CFH Clearing iOS için CFH Mobile uygulamasını kullanıma sunduğunu belirtmekten memnuniyet duyar.

CFH Mobile dünyanın en beğenilen FX uygulaması olan dünyaca ünlü NetDania Mobil uygulamasını temel alarak geliştirilmiştir.

Mobil teknolojilerin giderek daha çok önem kazandığı bir dünyada, bu uygulamanın beyaz etiket olarak kullanımı sayesinde broker firmanız mobil yatırım dünyasında öncü konuma yükselebilir.

CFH Mobile tek bir paket içerisinde CFH NetStation masaüstü yatırım platformu ile entegredir. CFH Mobile’da NetStation veya ClearPro gibi diğer CFH platformlarında kullandığınız giriş bilgileri ile giriş yapabilirsiniz. Eğer CFH Clearing hesabınız yoksa ve CFH Mobile’ı denemek istiyorsanız, lütfen info@cfhclearing.com adresinden bizimle iletişime geçin veya buradan bir geri arama talebinde bulunun.

CFH MOBILE’IN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  • Markanız ve görsel kimliğinize tamamen uyarlanabilir
  • Doğrudan grafik üzerinden yatırım da dâhil olmak üzere gelişmiş mobil ticaret
  • Tabletlerde çoklu grafik arayüzü
  • 100’den fazla teknik çalışma ve kalıp
  • Grafiklerde şekil tanıma
  • Programcı olmasanız bile kompleks algoritmalar oluşturabilme
  • Grafik üstü trend çizgilerinden, teknik çalışmalardan ve fiyat seviyelerinden uyarılar oluşturabilme
  • İstediğiniz haber kaynakları
  • Kişisel çalışma alanları oluşturun
  • Ekonomik takvim